Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Допитливим учням arrow Як підготуватися до іспиту та ЗНО
Як підготуватися до іспиту та ЗНО Надрукувати Надіслати електронною поштою
1. Спочатку підготуй місце для занять: забери все зайве, зручно розташуй потрібні підручники, зошити, посібники, тощо.
2. Склади план занять. При цьому чітко визнач об’єм навчального матеріалу, який сьогодні буде вивчатися.
3. Додай до інтер’єру кімнати жовтий і фіолетовий кольори. оскільки вони підвищують інтелектуальну активність.
4. Харчування має бути 3—4-разовим, ка¬лорійним і багатим на вітаміни. Споживайте волоські горіхи, молочні продукти, рибу, м'ясо, овочі, фрукти, шоколад. Ще одна по¬рада: перед іспитами не слід наїдатися.
5. Чергуйте заняття і відпочинок, скажімо, 40 хвилин занять, потім 10 хвилин — пе¬рерви.
6. Не треба прагнути до того, аби прочитати і запам'ятати напам'ять увесь підручник. Корисно структурувати матеріал, складати плани, схеми, причому бажано їх записува¬ти. Плани корисні і тому, що за ними легко повторити якийсь матеріал.
7. Для того, щоб у кризовій ситуації не втра¬чати голови, необхідно не ставити перед собою надзавдань і надмети. Починайте готуватися до іспитів заздалегідь, помалу, по частинах, спокійно.
8. Мінімум телепередач та роботи за комп’ютером!
9. Психологи встановили, що наша оперативна пам'ять при одночасному сприйнятті здатна утри¬мати і потім відтворити в середньому лише сім об'єктів. Тому матеріал краще розби¬ти на смислові шматки, бажано, аби їх було не більше семи. Смислові шматки матеріалу необхідно укрупнювати й уза¬гальнювати, виражати головну думку од¬нією фразою.
10. Не слід квапитися, за будь-яку ціну запам'ятовувати складний текст, не ро¬зібравшись у його внутрішніх зв'язках, не зрозумівши міркувань автора. Серед другорядного потрібно виявити найголов-ніше.
11. Багато хто вважає: для того, щоб повністю підготуватися до іспиту, не вистачає, останньої ночі перед ним. Така думка – помилкова. Ти втомився і не потрібно себе перенавантажувати. Навпаки – з вечора перестань готуватися, прийми душ, прогуляйся. Обов ’язково треба виспатись якнайкраще, щоб прокинутись бадьорим, із відчуттям здоров’я , сили, «бойового настрою».
12. У пункт складання іспиту або тестування ти повинен з’витися без запізнень, краще за півгодини до початку тестування. Упорядкуй свої емоції, зберися з думками. Сміливо заходь у клас, із впевненістю. Що все вийде. Сідай зручно, випрями спину. Подумай про те, що ти з усім впораєшся. Зосередься на словах: «Я спокійний, я абсолютно спокійний». Повтори їх не поспішаючи, кілька разів. Виконай дихальну вправи для зняття напруги:
- сядь зручно;
- глибокий вдих носом( 4-6 с);
- затамуй подих ( 2-3 с);
- видих.
 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color