Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Допитливим учням arrow А ви знаєте про школу тютюнопаління?
А ви знаєте про школу тютюнопаління? Надрукувати Надіслати електронною поштою
Кожна людина піддається впливу: навколишніх обставин, людей, чужій думці тощо. Часто наше світобачення повністю залежить від того, як до того чи іншого питання ставляться оточуючі. Особливо гостро це стосується проблеми паління серед підлітків, адже бажання вживати тютюн прямо пропорційне думці щодо цього питання більшості наших товаришів. 
Людина здавна вживала тютюн, знаючи яку небезпеку він несе для здоров’я. Проте мало хто звертає увагу на шкідливість паління, тож із цього питання було взяте інтерв’ю в оперуповноваженого кримінальної міліції в справах дітей Лубенського міськвідділу(старшого лейтенанта міліції) Сапи Євгена Юрійовича.
Хочеться зауважити, що за паління підлітків в громадських місцях передбачено адміністративне покарання для них, якщо данні особи досягли 16 річного віку, чи для батьків, якщо дитина молодша за 16 років, згідно з статтею 175-1 кодексу України за адміністративні правопорушення. Передбачається штраф у розмірі від 1 неоподаткованого мінімуму(17грн). Також, якщо на дитину складається протокол, тобто вона була спіймана за курінням в громадських місцях, вона автоматично стає на профілактичний облік у відділенні – це стосується осіб віком від 16 до 18років. На щастя, поки таких дітей на обліку немає, проте бувають регулярні випадки( щомісяця) правопорушень щодо куріння в громадських місцях, останнім часом це особи віком від 14 до 15 років.
Тобто бачимо, що ця проблема, як ніколи, гостро стоїть зараз, в порівнянні з іншими роками. Частішають випадки куріння дівчат, хоча раніше це були переважно хлопці, та й вік курців знижується, що одночасно лякає й змушує замислитися – діти починають палити мало не з п’ятого класу!
У першу чергу, проблема куріння підлітків – це питання не лише виховання батьків, а й навчальних закладів, пропаганди, недобросовісних продавців, що дозволяють собі продавати тютюнові вироби неповнолітнім, оточення. Тому кожен мусить замислитися, що він хоче: платити штрафи і калічити своє здоров’я, чи відмовитись від шкідливої звички раз і назавжди.
 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color