Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Небайдужим батькам arrow Ваша дитина шестикласник?
Ваша дитина шестикласник? Надрукувати Надіслати електронною поштою
У 11 років практично всі діти перетинають кордон підліткового віку. Провідна діяльність підлітка - спілкування, головне новоутворення цього віку - почуття дорослості. Якщо хочете, щоб підлітковий вік пройшов без ускладнень, слід дотримуватися таких вимог:
1. У підлітка дуже тендітний організм, він може часто хворіти, у нього загострюються хронічні захворювання. Треба допомогти організму впоратися з перебудовою. Для цього потрібно стежити за дотриманням режиму дня. Не дозволяти зловживати гострою їжею, пити багато кави, їсти багато шоколаду (це вкрай шкідливо для підлітка).
2. Підлітки багато часу проводять в неробстві: годинами розмовляють по телефону, дивляться телевізор, цілодобово слухають гучну музику. Потрібно вчити дітей дорожити своїм часом. Норма перегляду телепередач в цьому віці - 60 хвилин на день, а для збудливих дітей і того менше.

3. Найважливіше для дитини - спілкування. Спілкуйтеся з нею щодня, цікавтеся її шкільними справами. Не витягуйте з дитини інформацію. Нехай ваша бесіда буде діалогом: розкажіть дитині про свої справи, і тоді вона охоче розповість вам про свої.
4. Намагайтеся не сварити підлітка в разі невдачі. Допоможіть йому розібратися в причинах того, що сталося.

5. Частіше хваліть дітей і створюйте їм ситуації успіху. Старайтеся не сварити дитину, якщо їй щось не вдається. Частіше показуйте свою любов до себе.
6. Враховуючи, що головне новоутворення віку - почуття дорослості, розширюючи обов'язки підлітка, не забувайте розширювати його права.
7. Привчайте підлітка до систематичної праці. У нього обов'язково повинні бути обов'язки. Давайте дитині більше доручень, розширюйте її домашні обов’язки, привчайте до праці.
8. Допоможіть дітям організувати систематичні заняття спортом. Слідкуйте за тим, щоб вони відвідували уроки фізкультури, допоможіть вибрати спортивну секцію.
9. У разі появи у дитини незвичайної манери поведінки проаналізуйте причини її появи, при необхідності зверніться за консультацією.
 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color