Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

      Щопонеділка

заняття розпочинаються

  випуском теленовин

        о 7.45.

    Не запізнюйтеся!!!

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Олімпійська надія arrow Результати участі в ІІ (міському ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад (2010-2011 н. р.)
Результати участі в ІІ (міському ) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад (2010-2011 н. р.) Надрукувати Надіслати електронною поштою
  

Моніторинг предметних олімпіад

Найбільше призерів у класах:

 І – 10-Д  (28 місць)

ІІ – 8-А  (13  місць)

ІІІ – 9-С (10 місць)

 

10-А- 9 призерів                             

9-А – 8 призерів                            

9-В – 7 призерів

9-Д  - 5 призерів

8-В, 10-В -4 призери

8-Д – 3 призери 

7-А, 10-С – 2 призери 

 

Найбільше призових місць мають учні:

Коротич Євгеній -4

Сокирко Олена – 4

Кузьменко Богдан -4

Савченко Олександр -4

Трегуб Дарина -4

Маджізада Аріан -4

Мироненко Моніка -4

 

Найбільше призерів підготували:

Кочергіна С.О. – 7

Деркач Л.А. – 7

Ворожбит Н.М. - 7

Предмет

ПІП учня

Клас

місце

ПІП вчителя

1.

англійська

мова

Лисенко Тетяна Олександрівна

8-А

І

Корінь Л.П.

2.

 

Кондратюк Марія Володимирівна

8-А

ІІ

Корінь Л.П.

3.

 

Мироненко Моніка Василівна

8-А

ІІ

Лакішіс Н.О.

4.

 

Блєдних Катерина Ігорівна

8-А

ІІ

Корінь Л.П.

5.

 

Статкевич Дарина Олегівна

8-В

ІІІ

Нікул Ю.В.

6.

 

Носенко Вікторія Вячеславівна

9-А

І

Сокирко Н.М.

7.

 

Ждановських Лілія Володимирівна

9-В

ІІ

Лакішіс Н.О,

8.

 

Юхимчук Ольга Григорівна

9-В

ІІ

Мішкова Н.А.

9.

 

Бассак Вероніка Олександрівна

9-В

ІІ

Лакішіс Н.О.

10.

 

Лазоренко Тетяна Вікторівна

9-В

ІІІ

Мішкова Н.А.

11.

 

Матушко Марина Валеріївна

10-А

І

Кочергіна С.О.

12.

 

Коротич Євгеній Геннадійович

10-Д

ІІ

Кочергіна С.О.

13.

 

Власенко Юлія Іванівна

10-А

ІІ

Кочергіна С.О.

14.

 

Панченко Оксана Ігорівна

10-А

ІІІ

Кочергіна С.О.

15.

 

Гейко Леся Іванівна

10-Д

ІІІ

Кочергіна С.О.

16.

 

Кузьменко Богдан Анатолійович

10-Д

І

Кочергіна С.О.

17.

 

Каретник Юлія Володимирівна

10-А

ІІ

Дем’янченко Л.В.

18.

 

Потапова Анастасія Андріївна

10-В

ІІ

Кунишева Л.П.

19.

 

Павленко Денис Станіславович

10-Д

ІІІ

Кочергіна С.О.

20

 

Лінєйкін Ілля Олександрович

10-В

ІІІ

Кунишева Л.П.

21.

економіка

Когтєв Максим Олексійович

9-Д

І

Ворожбит Н.М.

22.

 

Савлук Руслан Васильович

9-С

ІІ

Ворожбит Н.М.

23.

 

Маджизада Аріан Хамедович

9-С

ІІ

Ворожбит Н.М.

24.

 

Глібова Дарина Вікторівна

10-Д

І

Ворожбит Н.М.

25.

 

Ісаєнко Ярослав Володимирович

10-Д

ІІ

 

Ворожбит Н.М.

26.

 

Коротич Євген Геннадійович

10-Д

ІІ

Ворожбит Н.М.

27.

 

Кузьменко Богдан Анатолійович

10-Д

ІІІ

Ворожбит Н.М.

28.

історія

Мироненко Моніка Василівна

8-А

ІІ

Яковенко І.Ю.

29.

 

Недолужко Владислав Валентинович

8-А

ІІІ

Яковенко І.Ю.

30.

 

Савченко Олександр Олександрович

9-С

І

Абрамова Н.Ф.

31.

 

Савенкова Наталія Анатоліївна

9-Д

ІІ

Абрамова Н.Ф.

32.

 

Маджизада Аріан Хамедович

9-С

ІІІ

Абрамова Н.Ф.

33.

 

Ісаєва Ольга Валеріївна

9-Д

ІІІ

Абрамова Н.Ф.

34.

 

Новак Вікторія Олександрівна

10-В

ІІ

Яковенко І.Ю.

35.

 

Сук Сергій Володимирович

10-Д

ІІІ

Шевченко М.М.

36.

географія

Маджизада Аріан Хамедович

9-С

І

Чуб Л.П.

37.

 

Савченко Олександр Олександрович

9-С

ІІ

Чуб Л.П.

38.

 

Сокирко Олена Володимирівна

10-Д

І

Соколовська О.П.

39.

 

Коротич Євген Геннадійович

10-Д

ІІ

Соколовська О.П.

40.

 

Матушко Марина Валеріївна

10-А

ІІ

Соколовська О.П.

41.

 

Іващенко Аліна Юріївна

10-Д

ІІІ

Соколовська О.П.

42.

українська мова та література

Семидоцька Олександра Станіславівна

8-Д

І

Білан О.Г.

43.

 

Мироненко Моніка Василівна

8-А

ІІ

Кіріяк Л.М.

44.

 

Кондратюк Марія Володимирівна

8-А

ІІ

Кіріяк Л.М.

45.

 

Данканич Даря Андріївна

8-А

ІІІ

Кіріяк Л.М.

46.

 

Юхимчук Ольга Григорівна

9-В

ІІ

Носенко Л.В

 

47.

 

Трегуб Даря Андріївна

9-А

ІІ

Носенко Л.В.

 

48.

 

 

Ждановських Лілія Володимирівна

 

9-В

 

ІІІ

 

Носенко Л.В.

49.

 

Безгубенко Софія Юріївна

9-А

ІІІ

Носенко Л.В.

50.

 

Мироненко Анастасія Ігорівна

10-Д

ІІ

Овдієнко О.М.

51.

біологія

Федоренко Тетяна Олександрівна

8-В

І

Прозоровська О.Ф.

52.

 

Кудрик Олександра Юріївна

8-В

ІІ

Прозоровська О.Ф.

53.

 

Подрєз Наталія Григорівна

8-Д

ІІІ

Прозоровська О.Ф.

54.

 

Трегуб Даря Андріївна

9-А

І

Давиденко Т.Ф.

55.

 

Уманець Валерія Олександрівна

9-А

ІІІ

Давиденко Т.Ф.

56.

 

Журенко Оксана Вікторівна

10-Д

І

 

Давиденко Т.Ф.

57.

 

Нестеренко Альона Сергіївна

10-С

ІІ

Давиденко Т.Ф.

58.

астрономія

Передерій Владислав Сергійович

10-С

І

Деркач Л.А,

59.

 

Головко Катерина Євгеніївна

10-Д

ІІ

Деркач Л.А.

60.

 

Хоменко Ярослав Олегович

10-Д

ІІІ

Деркач Л.А.

 

61.

німецька мова

Панченко Алла Юрівна

9-А

І

Нагорна Н.В.

 

62.

 

Товкач Вячеслав Васильович

9-Д

ІІ

Білоненко Г.Г.

63.

 

Безгубенко Софія Юріївна

9-А

ІІІ

Нагорна Н.В.

64.

 

Богинич Діана Віталіївна

10-В

І

Білоненко Г.Г.

 

65.

 

Андрущенко Владислава Ігорівна

10-А

ІІ

Білоненко Г.Г.

66.

фізика

Савченко Олександр Олександрович

9-С

ІІ

Скапа С.М.

67.

 

Савлук Руслан Васильович

9-С

ІІ

Скапа С.М.

68.

 

Коротич Євген Геннадійович

10-Д

І

Деркач Л.А.

69.

 

Сокирко Олена Володимирівна

10-Д

ІІ

Деркач Л.А.

70.

 

Кузьменко Богдан Анатолійович

10-Д

ІІ

Деркач Л.А.

71.

 

Бондаренко Тетяна Андріївна

10-Д

ІІІ

Деркач Л.А.

 

 

 

 

 

 

72.

хімія

Недолужко Владислав Валентинович

8-А

ІІ

Шевченко Л.П.

73.

 

Трегуб Даря Андріївна

9-А

ІІ

Шевченко Л.П.

74.

 

Кудрик Олександра Юріївна

8-В

ІІІ

Шевченко Л.П.

75.

 

Сокирко Олена Володимирівна

10-Д

 

І

Шевченко Л.П.

76.

 

Кузьменко Богдан Анатолійович

10-Д

ІІ

Шевченко Л.П.

77.

психологія та педагогіка

Зінченко Дарина Олегівна

10-А

ІІ

Кондратюк Ю.В.

78.

 

Бондаренко Тетяна Андріївна

10-Д

ІІІ

Кондратюк Ю.В.

79.

правознавство

Маджизада Аріан Хамедович

9-С

ІІ

Абрамова Н.Ф.

80.

 

Савенкова Наталія Анатоліївна

9-Д

ІІ

Шевченко М.М.

81.

 

Юхимчук Ольга Григорівна

9-В

ІІІ

Шевченко М.М.

82.

 

Хоменко Ярослав Олегович

10-Д

ІІІ

Шевченко М.М.

83.

 

Трошев Денис Андрійович

10-Д

ІІІ

Шевченко М.М.

84.

інформатика

Бриський Ігор Михайлович

10-А

ІІ

Томко В.Г.

85.

математика

Овчаренко Олексій

7-А

ІІ

Савенко О.П.

86.

 

Білан Максим Олександрович

7-А

ІІІ

Савенко О.П.

87.

 

 

Мироненко Моніка Василівна

8-А

І

Васильєва С.Г.

88

 

Лисенко Тетяна Олександрівна

8-А

ІІ

Васильєва С.Г.

89.

 

Недолужко Владислав Валентинович

8-А

ІІІ

Васильєва С.Г.

90.

 

Подрєз Наталія Григорівна

8-Д

ІІІ

Васильєва С.Г.

91.

 

Трегуб Даря Андріївна

9-А

І

Литвин В.Н.

92.

 

Савченко Олександр Олександрович

9-С

ІІІ

Васильєва С.Г.

93.

 

Коротич Євген Геннадійович

10-Д

І

Коршак Т.В.

94.

 

Сокирко Олена Володимирівна

10-Д

ІІ

Коршак Т.В.

95.

 

Кузьменко Богдан Анатолійович

10-Д

ІІ

Коршак Т.В.

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color