Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Класне життя arrow 14.03.2015 П'ятикласники в картинній галереї
14.03.2015 П'ятикласники в картинній галереї Надрукувати Надіслати електронною поштою

Одну з виховних годин учні 5-а класу провели в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею, де відбулася яскрава і неординарна подія – виставка живопису та графіки, яка названа словами із вірша Наталі Харасайло «На полотні – моя душа і мрія, моя любов, і віра, і надія», заслуженого художника України, лауреата Всеукраїнської премії імені Опанаса Сластьона, кавалера ордена «За заслуги» ІІ і ІІІ ступенів, повного кавалера орденів Карла Фаберже, Почесного громадянина міста Миргорода, людини зі світовим ім`ям – Віктора Михайловича Брикульця.

Image

Image
Ми дізналися, що більше 60 років охоплює творча біографія митця, автора величезної кількості тематичних, жанрових полотен, психологічних портретів, ліричного настрою пейзажів і яскравих натюрмортів. Поряд із живописними в його доробку графічні, декоративно-монументальні роботи, три іконостаси, 65 ікон, написаних для церков Полтавщини. Духовною піднесеністю вражають розписи Віктора Михайловича у Свято-Михайлівській церкві у Решетилівці, в церкві Дмитра Солунського у Ромодані. Майстер полонив національну іконографію емоційно насиченими іконами «Христос умиває ноги апостолу Петру», «Святий Микола Чудотворець», «Божа Матір», «Пресвятая Богородиця», нещодавно написаний «Святий Афанасій» для Мгарського Спасо-Преображенського монастиря.

Image

Image
Віктор Михайлович Брикулець - єдиний в Україні має п`ять нагород від Меморіального фонду Карла Фаберже. Портрет Карла Фаберже (2006) його роботи став емблемою фірми і візитівкою Меморіального фонду.
Роботи Віктора Брикульця зберігаються в численних експозиціях і фондах музеїв, приватних колекціях України, США, Фінляндії, Англії, Австрії, Швейцарії, Голландії, Канади, Болгарії, Росії. Внесок художника у розвиток сучасного українського мистецтва надзвичайно великий. Кращі роботи Віктора Брикульця увійдуть у золотий фонд образотворчого мистецтва світового значення.

Image

Image
А найбільший інтерес в учнів викликав портрет старшої сестри нашого однокласника Власенка Луки Власенко Юлії, яка зараз навчається в Польщі.
Дуже приємно було дізнатися, що наша однокласниця Німич Сніжана брала участь у відкритті цієї виставки. Хоча ми ще тільки в 5-му класі, але виставки в галереї ми вже полюбили.

Учні 5-А класу

 

 


 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color