Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

      До уваги батьків!!!

       Наказом №54 

     від 01.06.2018р. 

    зараховано 92 учні

        до 1 класу.

    Вільних місць немає.

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Олімпійська надія arrow Підсумки шкільної олімпіади з англійської мови
Підсумки шкільної олімпіади з англійської мови Надрукувати Надіслати електронною поштою

Фінішував останній етап шкільної олімпіади юних знавців англійської мови!

Вітаємо переможців!!!

3 клас

І місце

 

Кочерга Тимофій (3-В)

вчитель Кочергіна С.О.

ІІ місце

 

Мисник Владислав(3-А)

вчитель Бишевич Ю.С.

Ляшенко Олександр (3-С)

вчитель  Козлова Л.М.

Оробей Ігор (3-С)

вчитель Сокирко Н.М.

Литвак Андрій (3-А)

вчитель Бишевич Ю.С.

Омельяненко Владислав (3-В)

вчитель Сокирко Н.М.

Харченко Тимур (3-В)

вчитель Кочергіна С.О.

Кладовіков Дмитро (3-В)

вчитель Кочергіна С.О.

Щербова Аріана (3-А)

вчитель Сокирко Н.М.

ІІІ місце

 

Ткаченко Анжела (3-С)

вчитель  Козлова Л.М.

Баклан Даниїл (3-А)

вчитель Бишевич Ю.С.

Назаренко Дар’я (3-А)

вчитель Бишевич Ю.С.

Ручка Олександр (3-В)

вчитель Сокирко Н.М.

Кудіна Дар’я (3-А)

вчитель  Козлова Л.М.

Бондаренко Максим (3-В)

вчитель Сокирко Н.М.

Дубинський Нікіта (3-В)

вчитель Кочергіна С.О.

Абрамова Тетяна (3-А)

вчитель Сокирко Н.М.

 4 клас

І місце

 

Михайленко Катерина (4-В)

вчитель Бишевич Ю.С.

ІІ місце

 

Парфенюк Анна (4-А)

вчитель Демянченко Л.В.

Третяк Софія  (4-А)

вчитель Юхимчук С.М.

Середа Софія(4-А)

вчитель Юхимчук С.М.

Андрущик Марк (4-А)

вчитель Юхимчук С.М.

Климочкіна Юліана (4-А)

вчитель Юхимчук С.М.

Децюра Діана  (4-В)

вчитель Бишевич Ю.С.

Омельченко Віталій  (4-А)

вчитель Демянченко Л.В.

ІІІ місце

 

Бондар Марія (4-А)

вчитель Юхимчук С.М.

Щербина Юлія (4-А)

вчитель Юхимчук С.М.

Сова Валерія  (4-В)

вчитель Клюєва А.О.

Кочинян Давид (4-В)

вчитель Бишевич Ю.С.

Тарасенко Ангеліна(4-С)

вчитель Мішкова Н.А.

Савельєв Олександр (4-В)

вчитель Бишевич Ю.С.

Тихович Андрій (4-В)

вчитель Бишевич Ю.С.

Image 

5 клас

І місце

 

Сидорчук Катерина (5-С)

вчитель Корінь Л.П.

ІІ місце

 

Німич Сніжана (5-А)

вчитель Корінь Л.П.

Ананко Андрій (5-В)

вчитель Бишевич Ю.С.

Пожар Максим (5-А)

вчитель Сокирко Н.М.

Чирка Таміла (5-В)

вчитель Бишевич Ю.С.

Гордусенко Вікторія (5-В)

вчитель Бишевич Ю.С.

Яковенко Єлизавета(5-С)

вчитель Корінь Л.П

Таровик Антон(5-С)

вчитель Корінь Л.П.

ІІІ місце

 

Федченко Артем (5-А)

вчитель Сокирко Н.М.

Манжос Володимир(5-С)

вчитель Корінь Л.П.

Тищенко Яна (5-А)

вчитель Корінь Л.П.

Чеверда Валентина (5-В)

вчитель Сивокінь О.С.

Мельник Ігор (5-А)

вчитель Бишевич Ю.С.

Сакалюк Іван (5-С)

вчитель Сокирко Н.М.

     

Image 

6 клас

І місце

 

Похвала Катерина (6-С)

вчитель Сокирко Н.М.

ІІ місце

 

Нікул Еліна(6-С)

вчитель Сокирко Н.М.

Попова Марина(6-С)

вчитель Семенець М.В.

Тарасенко Юлія (6-В)

вчитель Корінь Л.П.

Радченко Владислав(6-С)

вчитель Сокирко Н.М.

Кочинян Шушана (6-В)

вчитель Бишевич Ю.С.

Шаповал Софія(6-С)

вчитель Семенець М.В.

Карташова Поліна(6-А)

вчитель Похвала І.О.       

Андрєєва Анна (6-В)

вчитель Корінь Л.П.  

ІІІ місце

 

Піщенко Данило(6-С)

вчитель Брижко Н.О.

Чипенко Поліна(6-С)

вчитель Семенець М.В.

Ріфі Діана (6-В)

вчитель Бишевич Ю.С.

Мойсеєнко Михайло (6-В)

вчитель Бишевич Ю.С.

Кумонок Єлизавета(6-С)

вчитель Сокирко Н.М.

Шишка Катерина(6-А)

вчитель ПохвалаІ.О.             

Білик Яна(6-С)

вчитель Семенець М.В.

Дробянська Юлія (6-А)

вчитель КунишеваЛ.П.            

Лук’яненко Ольга (6-А)

вчитель КлюєваА.О.             

Федоровський Олександр(6С)     

вчитель Брижко Н.О.  

 

 7 клас

І місце

 

Бишевич Артем (7-В)

вчитель КочергінаС.О.            

ІІ місце

 

Бишевич Євген (7-В)

вчитель КочергінаС.О.            

Свириденко Дар’я (7-С)

вчитель Клюєва А.О.               

Олійник Марія(7-В)

вчитель КочергінаС.О.            

Смагіна Марія (7-В)

вчитель Пирогова Л.О.            

ІІІ місце

 

Колмаков Євгеній (7-А)

вчитель Нікул Ю.В.           

Токаренко Олексій(7-А)

вчитель Пирогова Л.О.            

Зеленько Анастасія(7-А)

вчитель Пирогова Л.О.            

Буканова Катерина(7-С)

вчитель Клюєва А.О.             

Стригун Антоніна(7-А)

вчитель Пирогова Л.О.            

Мисник Дмитро (7-В)

вчитель КунишеваЛ.П.            

  

 

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color