Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Новини arrow 04.09.2015 День здоров'я в старшій школі
04.09.2015 День здоров'я в старшій школі Надрукувати Надіслати електронною поштою
4 вересня всі учні старшої школи вирушили в березовий гай на "День здоров'я".  Учні 5-11 класів були задіяні в змаганнях зі спортивного орієнтування, конкурсно-навчальній програмі з військової підготовки та медичної допомоги, конкурсі живих статуй "Україна в живих образах"  та провели дружній матч з футболу.
Image
Image 
Команди класів активно стартували в змаганнях зі спортивного орієнтування й показали гарні результати. Та все ж, за результатами журі визначило переможців Перші місця отримали: 5-в, 6-с, 8-с, 9-в, 10-а та 7-с, який показав найкращий результат по середній швидкості з усіх класів.
Image
Image
Image
Image
Image 
Окрасою нашого походу був конкурс «Україна в живих образах». Усі учасники гідно представляли обраних героїв, використовували різноманітний реквізит, музичний супровід та подекуди залучали до шкільного життя своїх батьків. Цікаво було спостерігати, як колоритні статуї оживали у міні-спектаклях і  танцях. Кожен образ вражав глядачів своєю оригінальністю, неординарністю, творчим підходом до його створення.  Неможливо виділити лідерів у цьому конкурсі, усі учасники ретельно готувалися, намагалися представити обраного героя якнайкраще. Але хотілося б відзначити такі класи: 5-в, 5-с, 6-а, 6-с, 7-а, 7-в, 7-с, 10-а та 11-в. Так тримати!!!  
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image 
Хочемо подякувати всім учасникам за цікаві презентації  українських героїв та побажати творчого натхнення й подальших успіхів у всіх починаннях.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image 
Діти гарно провели час, граючи в бадмінтон, волейбол, футбол, "Твістер" та інші захоплюючі ігри, отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився цей святковий день.
                                                               Пруднікова В.І., педагог-організатор 
 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color