Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Небайдужим батькам arrow Поради батькам першокласників
Поради батькам першокласників Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image 

У 6—7 років формуються мозкові механіз­ми, що дозволяють дитині бути успішною у навчанні. Медики вважають, що у цей час дитині дуже важко, адже повністю  нервова система формується у 9 років. Аби уникнути  дитячих хвороб та неврозів батьки мають дотримуватися певних правил. 

 

 Правило1

               Ніколи не відправляйте дитину одночас­но в перший клас і  в секцію або гурток. Сам початок шкільного життя вважається важким стресом для шестирічних дітей. Якщо маля не зможе гуляти, відпочивати, робити уроки без успіху, у нього можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, невроз. Тому, якщо заняття музикою та спортом здаються вам необхідною частиною виховання, почніть водити дитину у ці гуртки за рік до початку навчання або із другого класу.

Правило 2

Пам’ятайте, що дитина може концентрувати увагу не більш як на 10-15 хв. Тому, коли ви будете робити з нею уроки, через кожні 10-15 хв. необхідно перериватися й обов’язково давати маляті фізичну розрядку. Можете просто попросити його пострибати  на місці 10 разів, побігати або потанцювати під музику кілька хвилин. Починати виконання домашніх завдань краще з письма. Можна чергувати письмові завдання з усними. Загальна тривалість занять не має перевищувати однієї години.

Правило 3

Комп’ютер, телевізор і будь-яке заняття, що вимагають значного зорового навантаження, мають тривати не більше години на день - так вважають лікарі-офтальмологи й невропатологи в усіх країнах.

Правило 4

                Протягом першого року навчання ваше маля понад усе потребує підтримки. Дитина не тільки формує стосунки з однокласниками й вчителями, але й уперше розуміє, що з нею самою хтось хоче дружити, а хтось - ні. Саме у цей час у дитини  складається свій власний погляд на себе. І якщо ви хочете, щоб із неї виросла спокійна і впевнена  у собі людина, - обов’язково хваліть! Підтримуйте, не лайте за погані оцінки й неакуратність у зошиті. Усе це - дрібниці порівняно з тим, що від нескінченних докорів і покарань ваша дитина зневіриться у собі.

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color