Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Наказом №11-У

від 30.06.2020

зараховано 106 учнів

до 1 класу.

 

 

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Знай наших arrow 03.10.2015 Перемога на ХІІ Міжнародному конкурсі творчих робіт «Уроки голокосту-уроки толерантності"
03.10.2015 Перемога на ХІІ Міжнародному конкурсі творчих робіт «Уроки голокосту-уроки толерантності" Надрукувати Надіслати електронною поштою
З 28 вересня по 1 жовтня в Чернівцях проходив фінал ХІІ Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів та вчителів «Уроки війн та голокосту – уроки толерантності» за сприяння Міністерства освіти і науки України. Програма конкурсу була, як завжди, цікавою та насиченою: семінари та дискусії на тему полікультурності в державному та регіональному вимірі, лекції-бесіди та круглі столи з питань толерантного тлумачення непростих історичних подій при їх вивченні в школі за участі світил науки та освіти України, Польщі та Ізраїлю, та, власне, захист творчих робіт у різних номінаціях.    Image
Свої роботи на конкурсі захищали учениця 10-А класу Юлія Потоцька  (у номінації «Живописний твір») та її науковий керівник, Любов Миколаївна Андрієвська, учитель образотворчого мистецтва та художньої культури вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист  – у номінації «Методична розробка уроку». Темою живописної композиції-триптиху Ю. Потоцької стали віршовані рядки Л. Андрієвської «Тонка межа поміж війною й миром, (центральна частина) У кожному із нас живе добро (ліва частина) і зло (права частина). Яким же буде світ? Що переможе? Подумайте, щоб пізно не було!». Робота виконана в техніці акрилового живопису. Автор обрала актуальну тему одвічного протистояння добра й зла у світі, та в кожній людині, утіливши свій задум у постаті дволикого Ангела. Журі та опоненти змогли не тільки поглянути на твір очима юної художниці, а й гідно оцінили її задум. Юлія виборола вищу нагороду – Диплом І ступеня, а також здобула почесні призи-заохочення для подальшої творчості. 
Image 
Її науковий керівник випробувала себе ще й у ролі конкурсанта, представивши на розгляд журі власну методичну розробку уроку художньої культури в 9 класі з теми «Культура й людина в сучасному світі. Відображення емоцій, думок і мрій людини у цінностях культури. Образ добра і зла у мистецтві. Художня культура як засіб самопізнання і творчої самореалізації особистості», яка перегукується з темою вихованки, і здобула Диплом ІІІ ступеня серед 19 вчителів-фіналістів Міжнародного конкурсу. 
Image 
Бажаємо їм нових творчих здобутків. Так тримати!
                                    Заступник директора з НМР
                                    Лубенської спеціалізованої школи № 6
                                    Соколовська О.П.
 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color