Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Вітаємо з початком
нового 2019-2020 н.р.!!!
Яскравих вражень,
пізнавальних уроків,
захопливих подій!!! 
 

 

 

Головна arrow Новини arrow 29.10.2015 Вивчення адаптації першокласників. Методичне об'єднання вчителів початкової школи
29.10.2015 Вивчення адаптації першокласників. Методичне об'єднання вчителів початкової школи Надрукувати Надіслати електронною поштою
Відповідно до плану роботи школи 28 жовтня було проведено засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів з вивчення адаптації учнів перших класів до навчання в школі. 
На початку заступник директора школи Лоташ О. А. розповіла про теоретичні засади успішної адаптації першокласників та розкрила шляхи її реалізації. Вона зупинилася на питанні аналітичної та просвітницької роботи з батьками, як складової успішної адаптації до навчання та виховання наймолодших школярів. Наголосила на важливості традиційної функції класовода – просвітницькій роботі, оскільки багато сімей потребують педагогічної поради, професійної підтримки з боку вчителя. 
Image 
Продовжила роботу засідання соціальний педагог школи Таранець А. В., яка наголосила на новій структурі  «учитель – учень», що з’явилася в першокласників. Познайомила присутніх із гендерним поділом та соціальними категоріями учнів, а також зазначила, що мета адаптаційного періоду в 1–му класі: створення в дитини уявлення про школу як місце, де вона буде прийнята і сприйнята такою, якою вона є з усіма своїми почуттями, думками, знаннями, проблемами, великими й малими подіями в особистому житті. 
Image 
Змістовною та корисною була інформація практичного психолога школи Кондратюк Ю. В., яка ознайомила  присутніх із  результатами анкетування батьків першокласників з проблем адаптації. Розповіла про основні  компоненти психологічної готовності учнів до навчання в школі та проаналізувала динаміку процесу адаптації першокласників. Провела з учителями тренінг, результатом якого були розроблені поради батькам першокласників щодо подолання труднощів у навчанні та вихованні дітей.
Image 
Завершився психологічно-педагогічний консиліум створенням  «моделі сучасних батьків», у якій було відображено педагогічний досвід та креативний підхід щодо вирішення проблем успішної адаптації учнів перших класів.

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color