Лубенська спеціалізована школа № 6

 
Ласкаво просимо на офіційний сайт | Welcome to the official site

Оголошення

Мікрорайон нашої школи:

 

вул. Вишневецьких

вул.Першотравнева

вул.Монастирська

вул.Ботанічна

вул.Свобода

вул.Щелканова

вул.П.Лубенського

вул.Грушевського

вул.Кузні 

 

 

Головна arrow Шкільна книга рекордів arrow Наукове товариство "ДивоСвіт" arrow Результати Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
Результати Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН Надрукувати Надіслати електронною поштою

У нас багато талановитих учнів. Неодноразово вони прославляли ім’я Лубенської спеціалізованої школи №6 на теренах міста, області та навіть України. Щорічно наші учні є призерами Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН.

Ми пишаємося переможцями Всеукраїнської олімпіади з економіки: Когтєвим Максимом, учнем 9-D класу, який посів ІІ місце, та Коротичем Євгенієм,  учнем 10-D класу, який посів ІІІ місце. До високих результатів хлопців готувала Ворожбит Ніна Миколаївна, досвідчений учитель економіки, учитель вищої категорії, учитель-методист.

Учень Ніни Миколаївни, Коротич Євгеній, став призером Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН, у секції «Економіка», посівши ІІІ місце.

Та не лише хлопцям вдається завойовувати вершини. Є в нас і розумні тендітні дівчата. Бондаренко Тетяна, учениця  10-D класу, посіла ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт МАН на секції «Техніка». Її перемозі сприяла серйозна і ретельна підготовка під керівництвом розумного та досвідченого вчителя фізики Деркач Лариси Анатоліївни, учителя вищої категорії, старшого вчителя.

Image 

За статистичними даними найрезультативнішим учнем 2010-2011 року серед учнів шкіл міста є Коротич Євгеній, який має 5 перемог на обласних олімпіадах (з економіки, географії, фізики, англійської мови) та обласному етапі конкурсу МАН з економіки; та 2 перемоги на Всеукраїнському рівні з економіки.

А Ворожбит Ніну Миколаївну визнано найрезультативнішим учителем 2010-2011 навчального року серед учителів міста. Вона підготувала 9 призерів обласних та Всеукраїнських олімпіад з економіки та конкурсу МАН.

 

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Погода


[+]
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Auto width resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • blue color
  • green color